درمان سریع افتادگی پوست

از افتادگی پوست رنج می‌بری؟

کوکتل F-LIFT+FACE فیوژن، می‌تواند لیفت پوست را در عالی‌ترین سطح انجام دهد و روند پیری پوست را هم آهسته کند. مواد گیاهی موجود در این کوکتل به گونه‌ای گزینش شده‌اند که با فعالیت گروهی خود باعث بهبود پوست در تمام لایه‌های آن شده و از این طریق، افتادگی پوست را برطرف می‌کند.

معرفی یک برند معتبر و عالی

یک برند مزوی خوب، بهترین نتیجه مزوتراپی را می‌دهد. یکی از این برندها، فیوژن اسپانیاست که کوکتل F-LIFT+FACE را برای لیفت و جوانسازی صورت عرضه کرده است.

کوکتل مزوتراپی لیفت صورت، کوکتل مزو فیوژن F-LIFT+FACE

افتادگی پوست شاید دغدغه‌ی شما هم هست؟

یکی از مشکلاتی که امروزه ذهن بسیاری را درگیر کرده است و دغدغه خیلی از خانم‌ها و آقایان به خصوص بعد از ۴۰ سالگی است افتادگی و شل شدن پوست صورتشان است.

افتادگی پوست هم در خانم‌ها و هم در آقایان دیده می‌شود. عوامل مختلفی باعث بروز آن می‌شوند که مهمترین آن‌ها عبارتند از:

  • افزایش سن: وقتی سن ما در سراشیبی می‌افتد، پوست دو پروتئین اصلی خود یعنی کلاژن و الاستین را آرام آرام از دست می‌دهد. کلاژن، سفتی پوست و الاستین، انعطاف پوست را تضمین می‌کنند. البته به جز افزایش سن اتفاقات دیگری مثل تابش زیاد نور خورشید به پوست، مصرف سیگار، مشروبات الکلی و تغذیه نامناسب باعث از دست رفتن این دو پروتئین حیاتیمی‌شوند.
  • لاغر کردن: اگر شما هم به دنبال کاهش وزن خود هستید باید بگوییم که در صورت کاهش وزن بیش از ۴۵ کیلوگرم باید انتظار افتادگی پوست را داشته باشید. به خصوص وقتی لاغری در یک دوره زمانی کوتاه اتفاق بیفتد مثل بعد از جراحی کوچک کردن معده.
  • مادر شدن: بارداری به خصوص اگر دو قلو یا سه قلو باشد، افتادگی پوست بعد از زایمان را به دنبال دارد. این افتادگی پوست بیشتر در ناحیه شکم ایجاد می‌شود.

مشاوره آنلاین پزشکی

همین حالا تخصص مورد نظرت رو انتخاب کن و سوالت رو آنلاین از پزشکان متخصص بپرس! بیش از 1800 پزشک آنلاین آماده پاسخگویی به شما هستند.

جدیدترین‌ها

تصویر بنر
تصویر بنر

شاید به‌کارتون بیاد...!

پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفاً نام خود را وارد کنید