دکتر آرش نجف بیگی

فوق تخصص جراحی پلاستیک ، زیبایی ، ترمیمی و سوختگی


درباره دکتر

در حال حاضر تنها راه درمان و ترمیم موهای از دست رفته استفاده از پیوند موی طبیعی است که این پیوند در نواحی مختلف ازجمله (سر، ابرو، ریش و ….) قابل انجام است . دکتر آرش نجف بیگی، فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی یکی از بهترین و فعال‌ترین جراحان پلاستیک حال حاضر شهر تهران که دوره پزشکی عمومی و تخصص خود را در دانشگاه تهران و بیمارستان شهدای تجریش گذرانده‌اند و مقطع فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی خود را در بیمارستان حضرت فاطمه دانشگاه تهران (که نخستین مرکز جراحی پلاستیک کشور است) طی کرده‌اند. از سوابق و فعالت های درخشان ایشان میتوان عضو هیات علمی دانشگاه، عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی، عضو انجمن جراحان پلاستیک آمریکا، فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی اشاره کرد.


خدمات

 • جراحی زیبایی سینه
  وزن اضافی در سینه ها می تواند باعث ایجاد گردن درد، درد کمر، تحریکات پوستی، بی حسی و ضعف در قسمت هایی از بدن شود. با جراحی زیبایی سینه و کوچک کردن آن ها بخش بسیار زیادی از این موارد برطرف خواهد شد.
  خانم هایی که دارای سینه های بزرگ، سنگین و نا متقارن هستند و از شرایط فیزیکی خود ناراضی هستند بیشتر از این جراحی زیبایی سینه استقبال می کنند.
  در این نوع از جراحی زیبایی تمام اعصاب موجود در سینه و نوک آن حفظ می گردد. برای برخی از خانم ها این سوال پیش می آید که آیا بعد از جراحی دیگر نمی توانند شیردهی را تجربه کنند؟ در این نوع از جراحی شریان های تولید شیر حفظ می گردد.

جراحی زیبایی سینه و یا انواع جراحی های پزشکی که باید بر روی سینه ها انجام گیرند، اهداف مختلفی دارند.دلیل انجام آن ها می تواند پزشکی یا غیر پزشکی باشد. از دلایل پزشکی انجام جراحی سینه می توان به بازسازی سینه ها پس از سرطان و جراحی انکوپلاستی اشاره کرد.
اما گاهی جراحی سینه با هدف زیبا سازی، قرینه کردن، خوش فرم و گرد کردن سینه ها انجام می گیرد. برخی از مهم ترین اهداف انجام جراحی زیبایی سینه عبارت اند از:

 • لیفت سینه ها
 • بزرگ کردن سینه ها
 • کاهش اندازه سینه ها

هر یک از این روش ها بنا بر نیاز افراد، انتخاب شده و توسط یک جراح زیبایی پستان انجام می گیرد. البته گاهی ممکن است بر اساس شرایط پزشکی و جسمانی بیمار، نتوان آن ها را انجام داد. در این صورت باید به پزشک خود اعتماد کرده و با توجه به نظر وی برای انجام جراحی زیبایی سینه اقدام نمایید.

 • جراحی زیبایی صورت
  جراحی زیبایی صورت یکی از رایج ترین راهکارهایی است که نقص های احتمالی بینی، چشم، فک و گوش و سایر اجزای صورت را رفع کرده و در افزایش اعتماد به نفس فرد تاثیر بسزایی دارد.

انواع جراحی زیبایی صورت عبارتند از:

جراحی زیبایی چشم: جراحی زیبایی چشم، جوانی دوباره را به صورت هدیه می دهد و شامل چهار نوع جراحی است که بر اساس شرایط صورت به وجود آمده اند و برای بزرگ تر کردن چشم ها به کار می رود.

زاویه دهی و زیبایی فک: داشتن صورتی باریک مورد علاقه بسیاری از افراد است که زیبایی فک، باعث باریک دیده شدن صورت می شود. جراحی زاویه دار کردن فک به دو صورت غیر جراحی و جراحی است.

 • روش غیر جراحی

روش غیر جراحی یعنی به وسیله تزریق ژل، بوتاکس و چربی است که تزریق ژل و چربی باعث برجسته شدن فک و تزریق بوتاکس باعث کوچکتر شدن آن می شود.

 • روش جراحی

در این نوع جراحی داخل دهان برشی ایجاد شده و استخوان اضافه چانه را برمی دارند و نوک چانه را تغییر می دهند و البته در کوچک کردن فک قسمت های برجسته استخوان را با مته برداشته و زاویه فک را اصلاح می کنند.

جراحی بینی: یکی از رایج ترین عمل های زیبایی است که در میان نوجوانان محبوبیت زیادی دارد. این عمل نیز به گونه ای انجام می شود که شکل بینی با اجزای صورت متناسب باشد.عمل بینی به دو روش باز و بسته انجام میشود.

جراحی زیبایی گوش: جراحی زیبایی گوش یا اتوپلاستی به منظور تغییر اندازه و بهبود فرم لاله گوش انجام می شود که با این عمل برجستگی گوش ها برطرف شده و به سر نزدیک می شود.

جراحی رفع غبغب:

غبغب به لایه چربی زیر چانه می گویند که وجود این چربی بیشتر به دلایل اضافه وزن، شل شدن پوست و یا ویژگی های ژنتیکی است. رفع غبغب با 5 روش انجام می گیرد که روش های تزریقی باعث تخریب سلولهای چربی می شوند و در روش لیزری باعث سفت شدن پوست و از افتادگی آن جلوگیری می کند و در روش لیپوماتیک چربی ها تخلیه می شوند.

گونه گذاری: در تناسب و چاق شدن صورت تاثیر می گذارد. گونه گذاری با تزریق ژل و چربی یا با جراحی و پروتز انجام می گیرد.

جراحی زیبایی بدن: جراحی زیبایی بدن بیشتر به منظور لاغری انجام می شود و شامل لیفت بازو، لیفت بدن، لیفت کپل، لیپوساکشن و لیفت ران است.

 • جراحی زیبایی اندام
  تمایل به زیبایی از دیرباز وجود داشته است. افراد ظاهر بدن خود را می توانند با اعمال جراحی و فرم دهی به بدن بهبود ببخشند. پوست بدن حالت کشسانی داشته و با افزایش و کاهش ناگهانی و افزایش سن آن حالت کشسانی و الاستیسیته خود را از دست خواهد داد و آن شادابی و جوانی خود را ندارد از این رو می توان با کمک جراحی زیبایی بدن به اصلاح این موارد پرداخت.

جراحی زیبایی اندام به چند دسته تقسیم می شود:
جراحی سینه
جراحی باسن
جراحی بازو
جراحی ران،زانو و ساق پا
جراحی واژن


اطلاعات تماس و آدرس

آدرس کلینیک جردن: تهران، بالاتر از تقاطع حقانی، خیابان کیش، پلاک 45، طبقه چهارم شرقی، زنگ 7کلمات کلیدی:

مطب دکتر آرش نجف بیگی

کلینیک دکتر آرش نجف بیگی

دکتر آرش نجف بیگی تهران

مشاوره آنلاین پزشکی

همین حالا تخصص مورد نظرت رو انتخاب کن و سوالت رو آنلاین از پزشکان متخصص بپرس! بیش از 1800 پزشک آنلاین آماده پاسخگویی به شما هستند.

جدیدترین‌ها

دکتر کاظم محقق

تصویر بنر
تصویر بنر

شاید به‌کارتون بیاد...!

پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفاً نام خود را وارد کنید

دکتر آرش نجف بیگی فوق تخصص جراحی پلاستیک ، زیبایی ، ترمیمی و سوختگی درباره دکتر در حال حاضر تنها راه درمان و ترمیم موهای از دست رفته استفاده از پیوند موی طبیعی است که این پیوند در نواحی مختلف ازجمله (سر، ابرو، ریش و ….) قابل انجام است ....